Ekonomia

Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli meblowania garderoby

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być ogromnym pomieszczeniem, by zmieścić tam wszystkie stroje i utrzymać w nich porządek. Sprawdzi się ona jednakowo dobrze jako zabudowa wnęki w ścianie w sypialni. Można ją wówczas oddzielić drzwiami przesuwnymi od pokoju i nadal będzie ona rewelacyjnie sprawować swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Urządzenie garderoby uzależnione jest głównie od tego, co zamierzamy tam przechowywać. Zależnie od rodzaju rzeczy, które posiadamy, musimy zdecydować, czy w swoich meblach powinno być dużo drążków z wieszakami, szuflad czy może półek. Warto też zastanowić się czy potrzebujemy więcej przestrzeni na jakieś urządzenia, jak np. żelazko bądź deska do prasowania.

doskonałym wyborem do małej garderoby będzie nabycie szafy na wymiar. Jest to świetna metoda na zwiększenie miejsca na nasze ubrania oraz różne dodatki. Do niedużej garderoby można kupić meble na wymiar sprzedawane przez firmę Komandor, która produkuje ładowne szafy ubraniowe. Pakowna szafa narożna także jest dobrym wyborem oraz zwiększy miejsce na nasze ubrania.

Meble na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Doskonałym wyborem na powiększenie powierzchni użytkowej garderoby będzie zamontowanie w niej drzwi przesuwnych, nawet jeśli jest to osobny pokój. Takie drzwi umożliwią zaoszczędzenie nawet do 8 m2 powierzchni, która jest konieczna do uchylenia tradycyjnych drzwi. Możemy postawić na gotowe rozwiązania bądź na drzwi przesuwne na wymiar sprzedawane np. poprzez firmę Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Odpowiednio dobrane meble to nie wszystko. Bardzo istotne jest także właściwe oświetlenie garderoby. Bardzo ważne jest, żeby światło docierało do wszystkich zakamarków pokoju. W związku z tym, jeśli Twoja garderoba to duży pokój, powinniśmy zatroszczyć się, poza oświetleniem ogólnym, o oświetlenie punktowe. Najkorzystniejszym wyborem są LED-y, szczególnie, że przyjmują one najróżniejsze formy i bez problemu możemy je zamontować tam, gdzie się tylko chce.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
W garderobie nie powinno brakować też właściwego lustra. Bardzo duża tafla nie tylko pomoże zwiększyć optycznie pomieszczenie, ale również umożliwi nieograniczone oglądanie się w trakcie wybierania ubrań. Gdy nie posiadamy miejsca na lustro stojące, możemy wybrać wiszące. Świetnym pomysłem jest również wybór szafy z drzwiami przesuwnymi, na których zamontowane jest lustro.

Meble na wymiar oraz drzwi przesuwne, czyli meblowania garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Zadaszenia basenowe
Next article
Elektrodrążenie
About the author